Drukarki fiskalne

Przygotowaliśmy trzy warianty!

Podstawowa

Najtańsza!

  • Niska cena

  • Małe rozmiary (mobilna)

  • Dedykowana do niewielkiej liczby paragonów

Wytrzymała

Najczęstszy wybór

  • Wydajna

  • Niezawodna

  • Przystosowana do druku dużej ilości paragonów

Wysokowydajna

Większe możliwości

  • Szybki mechanizm drukujący

  • Obcinacz papieru

  • Atrakcyjny design

Drukarki fiskalne, czym są i co różni je od kas fiskalnych?

Drukarki fiskalne to urządzenia które podłączamy do oprogramowania sprzedażowego w celu generowania paragonów fiskalnych. Drukarka fiskalna może również drukować faktury sprzedaży oraz inne dokumenty niefiskalne, jak na przykład zamówienia.

Drukarki fiskalne online (obecnie sprzedawane), zapewniają komunikację drukarki z Urzędem Skarbowym za pośrednictwem Centralnego Repozytorium Kas, stąd podczas sprzedaży podatnik ma obowiązek zapewnienia dostępu do internetu.

W przeciwieństwie do kas, drukarki fiskalne nie umożliwiają autonomicznej pracy co oznacza, że mając samą drukarkę nie wystawimy paragonu fiskalnego. Do wystawienia paragonu niezbędny jest program sprzedażowy, który zwykle oferuje więcej zaawansowanych funkcji dedykowanych dla konkretnych branż, stąd drukarki połączone z systemami POS spotykamy zwykle w sklepach branżowych, marketach oraz gastronomii.

Nie jesteś pewien co wybrać?

Skontaktuj się z nami. Nasi doradcy zadadzą Ci kilka prostych pytań i zaproponują kilka urządzeń, które najlepiej trafią w Twoje potrzeby. Każdy biznes jest inny, opowiedz nam o swoim, a my znajdziemy KASĘ DLA CIEBIE.

Zadaj nam pytanie!

lub porozmawiaj z konsultatntem

667 990 466

Odwiedź nasz
salon w Krakowie!

Ks. Wincentego Turka 17/LU2, Kraków

GLOD Dariusz Głód • ks. Wincentego Turka 17/LU2 • 30-717 Kraków • NIP: 678-232-56-98 • REGON: 357028520 • mBank: 41 1140 2004 0000 3802 3138 8465

Rodzaje drukarek fiskalnych

Wśród oferowanych przez nas drukarek marek Elzab, Novitus i Posnet najważniejszym rozróżnieniem jest zastosowany mechanizm drukujący, który wpływa na wydajność drukarki fiskalnej. Najszybsze mechanizmy zapewniają prędkość wydruku sięgającą 300 mm/s. Wyższe modele są również wyposażone w automatyczny obcinacz papieru, kolejną różnicą jest szerokość rolek papieru jakie możemy zastosować w danym modelu. W przypadku sklepów, lokali usługowych i restauracji o dużym natężeniu doradzamy zakup wydajniejszych drukarek, w przypadku mniejszych placówek wydajność drukarki fiskalnej nie jest tak istotna.

Większość popularnych systemów sprzedażowych i gastronomicznych współpracuje ze wszystkimi dostępnymi modelami drukarek fiskalnych online. Nie jest to jednak regułą, może zdarzyć się że Twój system nie obsłuży wybranej drukarki fiskalnej, dlatego ważne jest, aby przed nieodwracalnym procesem fiskalizacji upewnić się, czy wybrana drukarka i system sprzedażowy są kompatybilne. Przed niebezpieczeństwem braku zgodności wybranych rozwiązań uchroni Cię zakup obu elementów u jednego dostawcy.

Obowiązki spoczywające na użytkownikach drukarek fiskalnych online

Do drukarek fiskalnych online mają zastosowanie te same przepisy co do kas fiskalnych online. Podobnie są objęte obowiązkiem wykonania przeglądu serwisowego minimum co 2 lata, a także można również otrzymać dofinansowanie w wysokości 700 zł na ich zakup. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj

Wśród drukarek fiskalnych możemy wyróżnić urządzenia specjalnego zastosowania, takie jak apteczne drukarki fiskalne oraz bileterki. Wersje apteczne i bileterki są dostosowane do specyfiki pracy oraz wytycznych dotyczących branży.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

https://kasydlaciebie.pl/wp-content/themes/kasy-dla-ciebie/images/br-03.svg

Dziękujemy!

Twoja wiadomość została wysłana!
Oops! Coś poszło nie tak, spróbuj skorzystać z klienta pocztowego.

Zapraszamy także do naszego salonu
w Krakowie!

Ks. Wincentego Turka 17/LU2, Kraków

lub kontaktu z konsultantem:

tel: 667 990 466